Başarılı bir içerik yönetimi için, web sitesi, e-ticaret Sistesi veya sosyal medya mecrası edindikten sonra yapılacak bir çok spesifik hizmetlerde almanız gerekiyor. Bu hizmetleri sayfamızda detaylıca anlatıyoruz. Google ve Sosyal Medya reklamlarını doğru yöneterek kazancınızı ve müşteri portföyünüzü hızlı bir şekilde artırabiliriz.

Contact

İçerenköy Mah. Topçu İbrahim Sok. Quick Tower Sit. No: 8-10D Ataşehir / İSTANBUL

+90-541-797-1993

bilgi@icerikyoneticisi.com

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizde sunulan profesyonel içerik yöneticiliği hizmetleri hakkında merak ettikleriniz burada! Sıkça sorulan sorular sayfamız, iş süreçlerimiz, fiyatlandırma politikalarımız ve daha fazlası hakkında detaylı bilgiler içerir. Sorularınızın cevaplarını bulun ve içeriğinizin güçlü yönetimi için adım atın.

İçerik yöneticiliği (Content Management) nedir?

Web siteleri ve sosyal medya mecraları için hazırlanan yazılı ve görsel içeriklerin hazırlandığı, denetlendiği ve planlandığı bir meslektir.

SEO (Search Engine Optimization) nedir?

Arama motoru optimizasyonu anlamına gelir. Web sitesi ve sosyal medya mecralarınıza ait görsel yada yazılı içeriklerinin arama motorlarının istediği standartlarda uyarlanmasıdır.

CMS (Content Management System) Nedir?

İçerik yönetim sistemi anlamına gelir. Hazır site, şablonlarını, temaları ve eklentileri kullanarak kendi özgün içerikleriniz ile Web Sitesi yapabileceğiniz sistemlerin ismidir. Ör: Wordpress, Joomla

Wordpress Nedir?

Bir İçerik yönetim sistemi uygulamasıdır. Hazır site, şablonlarını, temaları ve eklentileri kullanarak kendi özgün içerikleriniz ile Web Sitesi yapabileceğiniz bir yazılımdır.

Opencart Nedir?

Bir eticaret sitesi içerik yönetim sistemi uygulamasıdır. Hazır eticaret sitelerini şablonlarını, temaları ve eklentileri kullanarak kendi özgün içerikleriniz ile Eticaret Sitesi yapabileceğiniz bir yazılımdır.

Sohbete Başla
Scan the code