Başarılı bir içerik yönetimi için, web sitesi, e-ticaret Sistesi veya sosyal medya mecrası edindikten sonra yapılacak bir çok spesifik hizmetlerde almanız gerekiyor. Bu hizmetleri sayfamızda detaylıca anlatıyoruz. Google ve Sosyal Medya reklamlarını doğru yöneterek kazancınızı ve müşteri portföyünüzü hızlı bir şekilde artırabiliriz.

Contact

İçerenköy Mah. Topçu İbrahim Sok. Quick Tower Sit. No: 8-10D Ataşehir / İSTANBUL

+90-541-797-1993

bilgi@icerikyoneticisi.com

HİZMETLERİMİZ
E Ticaret Sitesi Tasarımı ve Kurulum Hizmetleri​

İçerik yöneticisi, Opencart, WordPress uygulamacısı olarak size benzersiz ve etkileyici e ticaret siteleri sunmaktadır. İhtiyaçlarınıza özel, göz alıcı tasarımlar ve güçlü işlevselliklerle Opencart, WordPress e ticaret sitenizi hayata geçirebiliriz. Mevcut E Ticaret sitenize ürün girme ve düzenleme konusunda yardımcı olabiliriz.

Ancak bunu yaparken süreçler çok iyi bilinmeli ve doğru kararlar alarak bir e ticaret sitesine sahibi olunmalıdır. Bu süreçler ve alınabilecek kararlardan bahsedecek olursak;

1- Alan adı(Domain) ve Sunucu(Hosting) in belirlenmesi süreci, sizin veya şirketiniz için en kritik karardır. Alan adı ve sunucu, sizin ve ya şirketiniz üzerine olmalı. Sizin bir mülkünüz olmalıdır. SSL sertifikası mutlaka olmalı. Opencart,  Wordpress bir altyapı kullanılacaksa Linux sunucu temin edilmeli. Bilgisizce satın alınan ürünler size yıllar sonra fahiş fiyat olarak geri dönecektir.  

 

2- E Ticaret site yazılımının tespit edilme süreci, karar vermeniz gereken önemli diğer bir konudur. Bu konuda hazır e ticaret siteler yapabileceğiniz bir çok platform var ancak bunu size tavsiye etmiyoruz. İlk başta pratik gibi gelen, ben yaptım dediğiniz site size yıllar sonra fahiş fiyatlarla geri dönecektir. Bu konuda bir çok alternatif yazılım bulunmakta ancak bizim burada size önereceğimiz Eticaret Sitesi yazılım alt yapısı Opencart  Journal 3 Teması olacaktır. Avantajlarını ayrıca aşağıda belirtiyor olacağız.

3- E Ticaret Site tasarımının belirlenme süreci, Opencart ve Wordpress ‘in bize sunduğu en büyük kolaylık, ücretli yada ücretsiz binlerce hazır e ticaret sitesi tasarımlarının (Tema) seçilip pratik bir şekilde uygulanmasıdır. Sıfırdan bir e ticaret sitesi tasarlamak zaman alıcı ve maliyetli olacaktır. Opencart, Wordpress kurulduktan sonra ücretsiz tema ve eklentiler ile e ticaret sitesi yapılabilir ya da daha profesyonel tasarımlar(Tema) satın alarak daha göz alıcı bir site oluşturabiliriz. Tema satın alabileceğimiz en büyük platform Themeforest ‘dur. Kullanacağımız temanın size ait satın alınması ve lisanslı olması çok önemlidir. Piyasada her Orjinal temanın yasal olmayan kopyasıda bulunmaktadır. Bu durum güncelleme alamamanıza ve güvenlik açıkları oluşmasına sebep olacaktır.

4- E Ticaret Sitesi sayfalarının planlanması, arama motor optimizasyonu(SEO) ve ürünlerin ve içeriklerinin yönetilmesi süreci, size, şirketinize ve ya hizmetlerinize ait yazılı ve ya görsel içeriklerin toparlanması, derlenmesi ve opencart ya da wordpress temaya SEO uyumlu şekilde uygulanmasıdır. Dilerseniz bunları yapacak vaktiniz ve iş gücünüz yok ise sitenizi bizlerde yönetebiliriz ya da ufak bir eğitimle size verilen site admin panelinden, sizlerde rahatlıklar e ticaret sitenizi yönetebilir, ürünleri kategorileri yönetebilir ve içeriklerini ekleyip kaldırabilirsiniz.

5- E Ticaret Sitesinin yayına alınması süreci, sitenin tüm teknik ve yazılımsal işlemleri yapıldıktan sonra, tüm içeriklerin siteye SEO uyumlu bir şekilde yerleştirilmesi ile e ticaret sitesi yapım süreci biter ve site yayın hayatına başlar. Bundan sonra sizde e ticaret sitenizi istediğiniz gibi güncelleyebilir, düzenleyebilir ve içeriklerinizi yönetebilirsiniz. İsterseniz İçerik Yöneticisi olarak bizlerde sayfanızı, ürünlerinizi, görsellerinizi periyodik ya da gerektiğinde güncelleyebilir ve içeriklerinizi yönetebiliriz.

Opencart ve Wordpress E Ticaret Site Kurmanın Avantajları Nelerdir?

🎨 Özelleştirilmiş Tasarım:

Sektörünüze uygun modern ve özelleştirilebilir tasarımlarla sitenizi öne çıkarın.

🚀 Hızlı ve Güvenilir Kurulum:

WordPress uzmanlığımla sitenizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde kurulumunu gerçekleştirin.

🔒 Güvenlik İyileştirmeleri:

Sitenizi güvende tutmak için güvenlik önlemleri alarak ziyaretçilerinizi koruyun.

📱 Duyarlı Mobil Tasarım:

Mobil cihazlara uyumlu tasarımlarla kullanıcılarınıza mükemmel bir deneyim sunun.

🌐 SEO Optimizasyonu:

Arama motorlarına uygun optimize edilmiş sitenizle daha fazla ziyaretçi çekin.

💻 E-Ticaret Çözümleri:

Ürün veya hizmetlerinizi online satışa sunmak için güçlü e-ticaret özelliklerini kullanın.

📈 Analiz ve Raporlama:

Sitenizin performansını izleyin ve raporlarla stratejik kararlar alın.

Başlık metninizi buraya ekleyin

Bilgi almak için bize bildirim yollayın?
    Sohbete Başla
    Scan the code